Forum sojuszu DoH

Pomoc oraz zabawa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Cieszmy sie

#1 2008-02-15 Feb 15 12:25:25

KOTLED

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 12
Punktów :   

Male pomoce lostlast.

lostlast uważam że takie pomoce nie mają sensu wojsko i tak idzie na straty jeśli Myrdin się zajmuje takimi akcjami to niech się zajmuję zobaczymy jaka będzie najbliższa akcja. A to wojsko po kilka jednostek to naprawdę nie ma sensu. Nie wiem jak inni czy się ze mną zgodzą ale ja tak uważam.

Offline

 

#2 2008-02-15 Feb 15 21:31:55

Jaro23

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Male pomoce lostlast.

Ja niestety też tak uważam, i drażnią mnie takie komunikaty (wyślij 30 jednostek wojska jak najszybciej) Wystarczy że kilko osób odbierze ten komunikat w innych dniach i nici ze współpracy, nic się nie stanie jeśli poczekamy aż wojsko osiągnie konkretną liczbę i będzie stanowiło jedną całość.
Pozdrawiam

Offline

 

#3 2008-02-16 Feb 16 10:19:08

okmanek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: Male pomoce lostlast.

A gdyby tak każdy 2 razy w tygodniu wysyłał godzinną produkcję surówy do koordynatora deff? Nie byłoby to duże obciążenie dla poszczególnych graczy, a tygodniowo możnaby zbudować dużo ponad 300 pretorian. Gdyby taka armia zaczęła bronić naszego sojusz, może parę osób nabrałoby do nas szacunku.

Offline

 

#4 2008-02-17 Feb 17 17:12:16

KOTLED

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 12
Punktów :   

Re: Male pomoce lostlast.

lostlast zdecyduj sie kto się zajmuje pomocą jeśli wybraliście na to stanowisko Myrdin to daj mu pracować jeśli uważasz że nie godnie spełnia swoją prace to wybierz kogoś innego ale nie przeszkadzaj mu w pracy bo to do niczego nie prowadzi tylko do jeszcze większego nieładu. W taki sposób nikomu nie pomożemy. Ale czuję że moje zdanie i tak jest mało ważne.

Offline

 

#5 2008-02-18 Feb 18 20:42:44

lostlast

Administrator

8187478
Call me!
Zarejestrowany: 2007-09-16
Posty: 159
Punktów :   

Re: Male pomoce lostlast.

co do naszego kardynatora to cos ciezko sprawa
wpadlem na super pomysl
tylko by czebalo znalesc neutralna wioske lub gracza ktury ma w swojej surkach zboze
ja mam miejsce  moja druga osada tam mam sklady zboza jesli by kazdy  wyslal tam surke to bybylo mozna robic tam def off dla obrony no niemuszi byc to moja wioska moze kazdego ale niemoze byc ona attakowana zeby nietracic surki i wojaka


http://cry.travianteam.com/sig-7-pl-2-pl1_4294.gif

[img]

Offline

 

#6 2008-02-18 Feb 18 21:17:55

raw

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: Male pomoce lostlast.

lostlast napisał:

co do naszego kardynatora to cos ciezko sprawa

Lepiej zamiast marudzić i kombinować popatrz na raport u anulci: http://s1.travian.pl/berichte.php?id=23919897
Myślę, że stać nas na dużo więcej. Chyba nie wszyscy się przyłożyli. Na szczęście tym razem c00ler nie zaatakował całym wojskiem więc efekt był dobry (niewielkie starty u nas - duże straty u niego).
Co do udziału poszczególnych osób to nie mam informacji ale myślę że Myrdin coś na ten temat napisze.

Tworzenie wojska na odległej wiosce wydaje mi się przeciętnie dobrym pomysłem - ciężko takie wojsko wysłać do obrony długo będą szły - choć nie jest to najgorszy pomysł ale musiałbyś wyprodukować tam z jakieś kilkanaście tysięcy wojska inaczej samodzielna akcja nie ma sensu.
Lepiej ci co są ciągle atakowani to mogliby tam wysyłać produkowane wojsko na posiłki i w ten sposób chronić je przed utratą. Część wojska zawsze była by w drodze więc na utrzymaniu właściciela - tylko niewielka część na utrzymaniu tej wioski.

Offline

 

#7 2008-02-19 Feb 19 3:26:22

KOTLED

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 12
Punktów :   

Re: Male pomoce lostlast.

Także uważam że Myrdin planował piękną akcję która by wypaliła ja sama wysłałam tam 300 falangi gdyby każdy z nas podesłał chociaż 100 jednostek najsłabszego wojska to przypuszczam że drugi atak coolera byłby także odparty pozytywnie. Więc to nie wina koordynatora tylko członków sojuszu że nie chcieli pomóc marną garstką wojska na która mieli czas przez kilka dni wyprodukować.

Jest nas 60 członków gdyby każdy się pofatygował wysłać 100 jednostek było by łącznie 6000 to już jest liczba ogromna która daje prawdziwe szansę zaistnienia na polu walki pomyślcie o tym a to że nie każdy wchodzi na forum proponował bym także im o tym przypomnieć żeby w jakimś stopniu wiedzieli co się dzieje. i niech chociaż jednego posta napiszą w temacie dajmy na to powitanie aby było wiadomo ze tutaj zaglądnęli przecież to tak niewiele się wymaga

Ostatnio edytowany przez KOTLED (2008-02-19 Feb 19 3:31:27)

Offline

 

#8 2008-02-19 Feb 19 7:28:59

raw

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: Male pomoce lostlast.

Dokładnie, ja posłałem 150Pret+150Leg a Myrdin też miał wysłać tyle samo. A gdzie reszta? Przecież my jesteśmy tak w połowie rankingu sojuszu!!!
Gdyby wojska od początku było więcej to c00ler za pierwszym razem straciłby wszystkich i nie wiedziałby jaki def stoi więc pewnie by tak chętnie wojska drugi raz nie wysyłał.

Co do tworzenia wojska def na cropowcu to przemyślałem (przeliczyłem) sprawę:
Pole zboża na 10 poziomie daje produkcję 200 na 15cropowcu to razem jest 3000. Na c00lera to za mało trzeba by kilka takich wiosek. Jak dołączyć oazy to przy 3 max co można wyciągnąć to 7500 ale na to trzeba będzie długo czekać no i produkować też wojsko off do wyczyszczenia oaz. Raczej przeciętne rozwiązanie.

Jeżeli każdy wyprodukuje tylko 100 jedn. wojska to x 60 daje 6000
Jeżeli każdy wyprodukuje 50% popa: 33913 (suma popa sojuszu)x50% = 16950  !!!
no i będzie więcej ...

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.przyjacielesw4.pun.pl www.hooligansots.pun.pl www.eternalwinners.pun.pl www.kmorhen.pun.pl www.fs2pl.pun.pl