Forum sojuszu DoH

Pomoc oraz zabawa

Ogłoszenie

Cieszmy sie

  • Index
  •  » Pytania
  •  » Kilka rzeczy, ktore moga trapic niektorych z Was...

#1 2007-10-15 Oct 15 0:05:53

zaaK

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 55
Punktów :   

Kilka rzeczy, ktore moga trapic niektorych z Was...

Chcialbym ulatwic gre tym, ktorzy sa na travianie pierwszy raz - dlatego tez zamieszcze tu kilka nagminnie powtarzajacych sie pytan. jezeli macie jeszcze jakies piszcie!

1. Jak podnieść zadowolenie w zdobytej dolinie?
Czy zadowolenie w osadzie jest odbudowywane przez bohatera?

Odp.: W wiosce nie hero podnosi zadowolenie, tylko rezydencja. A co do doliny... to z czasem wzrasta ;]

2. Gdzie znajduje się granica pushingu?

Odp.: Chodzi o stałe wysyłanie surowców, powyżej godzinnej produkcji. Z tego co pamiętam jest nawet uwzględniane, wysyłanie w sojuszu w razie "specyficznych" sytuacji. Zakaz ten jest po to, abyś nie robił sobie nowego użytkownika i przesyłał z niego surowce do swego pierwszego (mam nadzieję że w miarę logicznie i zrozumiale się wypowiedziałem). Tak wiec musiał być przez dłuższy czas (znany tylko adminom serwera) wysyłać z jednej osady do drugiej surowce, w ilości większej niż dopuszczalna, aby się Ciebie czepili ;-] [



3. Co jest bardziej opłacalne: przejąć czy założyć nową osade?

Odp.: Musisz uwzględnic kilka rzeczy przy przejmowaniu osady:

1.Patrz ile ma pop ta osada, poniżej 400 wydaje mi się, że się nie opłaca.
2.Patrz na rasę tego któremu odbijasz osady, najlepiej niech będzie taka jak twoja.
3.Licz się z tym, że po podbiciu osady jej zadowolenie to 1 % więc jest łatwym celem.



4. Jak prześlę wojsko z jednej osady do drugiej celem koncentracji przed atakiem na innego gracza. te wojska stają tylko posiłkami. Czy jest możliwość takiej koncentracji?

Odp.: Tylko posiłki. Nie można łączyć armii z kilku osad. Jedynie bohater może z każdej wiochy atakować.
w roli ścisłości. ...z każdej osady która ma Dwór bohaterów.



5. Czy można atakować sojusz z którym mamy warunki pokojowe?
Odp.: Oczywiscie, ze nie!!
Chyba, ze oni Cie atakuja. Jesli tak, to napisz w tej sprawie do dowodcy.

6. Czy Konsul może przemieszczać się tak jak Bohater i można nim atakować z każdej osady?
Odp.: TYLKO bohater moze atakowac z roznych osad,czyli on i nic innego.

7. Gdzie mogę "wyprodukować" herszta? Mam już go odkrytego.

Odp.: w pałacu ;] jak będziesz miał odpowiedni poziom na skolonizowanie nowej osady.

8. Jak moge atakowac bohaterem z innej osady?? ja wyslalem mojego bohatera do mojej drugiej osady i nie moglem z niej wykonac ataku, moglem tylko zawrocic bohatera do stolicy.

Odp.: w tamtej osadzie musisz mieć dwór bohatera, no i miejsce zbiórki. To jest chyba jedyny wymóg.



9. Jezeli ktos mnie zaprasza do sojuszu to zeby zobaczyc zaproszenie musze najpierw wyjsc z aktualnego czy bedzie ono widniało obok aktualnego?

Odp.: Najpierw musisz opuscic dotychczasowy sojusz. Zaproszenie bedzie czekalo w ambasadzie.

10. Jeśli jestem Galem, a przejme osade Rzymianina, to czy bedą w niej budynki rzymskie, czy galijskie? I jakie jednostki bede mógł w tej osadzie budowac?

Odp.:
Galijskie. Przejmujac osade innej rasy wszystkie budynki i jednostyki w niej produkowane zmienia sie na rase, ktora grasz



11. Czy jezeli zburze mlyn (potrzebuje miejsca na nowy magazyn) to czy to piekarnia dalej bedzie te 50% wiecej produkowac, czy niestety produkcja sie zmniejszy?
Odp.:Tak, prosukcja spadnie o tyle ile poziomow zmniejszysz mlyn.

Po zniszczenu 1 poziomu ujmuje 5% produkcji.



12. Co oznacz fioletowa tarcza i fioletowe miecze wyświetlane obok czasu przybycia wojsk?

Odp.: Fioletowa tarcza jest związana z doliną. Jeśli ją widzisz, to prawdopodobnie ktoś wysyła ci posiłki do doliny.
Tak samo jest z fioletowymi mieczami.


pSychopatia (-66|139)

http://cry.travianteam.com/sig-3-pl-2-pl1_29726.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Pytania
  •  » Kilka rzeczy, ktore moga trapic niektorych z Was...
Tutaj możesz wpisać treść, która ma się ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.enokia.pun.pl www.cesaroki.pun.pl www.funot.pun.pl www.wwe-fans.pun.pl www.xiaolinshowdown.pun.pl